sobota 14. januára 2017
piatok 23. decembra 2016
Biblia ženy s veľkým "Ž"
Biblia
ženy s veľkým Ž
Som si vedomá
svojej hodnoty
Naučila som sa viac dávať ako brať
Svoje
nedokonalosti som premenila na výnimočnosť
Vážim si svoj
život, priateľov, Boha
Ešte nie som
natoľko vzdelaná, aby som
prestala rozvíjať svoju
osobnosť
Nežijem zo
vzduchu, ale nehmotných vecí
Čím som staršia
tým viac chápem, že láska sa dá poňať viacerými spôsobmi.
Milujem
všetkých a nenávidím nikoho
Nie je nič, čo
by som nedokázala
Je jedno čomu verím, hlavne že verím.
Nečakám zázrak , ale tajne v neho dúfam
Viem, že úprimný
úsmev je tá najsilnejšia droga
Každým dňom prichádza nová príležitosť, ukázať Kto som
sobota 10. decembra 2016
Vitajte :)
Toto je môj úplne prvý príspevok v ktorom vám chcem objasniť zmysel môjho blogu.
Nechcem sa opakovať, kedže také stručné info môžete nájsť v časti About. Tak preto začnem trocha inak. :) Každá žena má v určitých obdobiach života myšlienky typu :,, Čo môj manžel na mne vidí? " alebo ,, Vôbec nie som atraktívna. " Týchto viet je snáď milión. Každá žena nájde na sebe nejakú chybu, pretože my ženy máme tendenciu zbytočne sa "zhadzovať". Lenže to sú len úplne banality. No verte či nie, úspechy v živote a nové príležitosti prichádzajú práve vtedy, keď to najmenej očakávame a samozrejme, keď sa niečoho vzdáme. :) Nič sa nedeje len tak, bez dôvodu, bez nejakého zmyslu. Ja budem vo svojom blogu riešiť situácie, ktoré s týkajú nie len žien, ale aj mnohých mužov. Situácie, ktoré sú z reálneho nie fiktívneho sveta. Situácie, ktoré dôverne poznám a už viem ako na ne. Samozrejme, človek sa učí celý život a preto budem rada, ak sa k mojím príspevkom budete vyjadrovať, zaujímajú ma názory všetkých ľudí, pretože nik z nás nie je dokonalý a ani nie sme všetci rovnakí.
Toto je môj úplne prvý príspevok v ktorom vám chcem objasniť zmysel môjho blogu.
Nechcem sa opakovať, kedže také stručné info môžete nájsť v časti About. Tak preto začnem trocha inak. :) Každá žena má v určitých obdobiach života myšlienky typu :,, Čo môj manžel na mne vidí? " alebo ,, Vôbec nie som atraktívna. " Týchto viet je snáď milión. Každá žena nájde na sebe nejakú chybu, pretože my ženy máme tendenciu zbytočne sa "zhadzovať". Lenže to sú len úplne banality. No verte či nie, úspechy v živote a nové príležitosti prichádzajú práve vtedy, keď to najmenej očakávame a samozrejme, keď sa niečoho vzdáme. :) Nič sa nedeje len tak, bez dôvodu, bez nejakého zmyslu. Ja budem vo svojom blogu riešiť situácie, ktoré s týkajú nie len žien, ale aj mnohých mužov. Situácie, ktoré sú z reálneho nie fiktívneho sveta. Situácie, ktoré dôverne poznám a už viem ako na ne. Samozrejme, človek sa učí celý život a preto budem rada, ak sa k mojím príspevkom budete vyjadrovať, zaujímajú ma názory všetkých ľudí, pretože nik z nás nie je dokonalý a ani nie sme všetci rovnakí.
Prihlásiť na odber:
Príspevky (Atom)
